Anonim
Creative Society Unites Everyone (English subtitles)
Video.: Creative Society Unites Everyone (English subtitles)

Vsebina

Okraski, vabila in hrana za otroško prho so lahko dragi. Ko dodate stroške načrtovanja iger, lahko proračun izgine iz nadzora. Spletno spletno mesto za načrtovanje tušev za dojenčke, kot je Baby Shower 101 (glej "Viri"), ponuja igre za brezplačno tiskanje. Gledanje nekaterih baby tuš iger vam bo pomagal odločiti, kateri je najboljši.

Brezplačne igre za tiskanje prihranijo vaš denar in zabavajo vaše goste (Podatki o podjetju Thinkstock / Comstock / Getty Images)

Bingo

Baby Bingo, tematska različica dojenčkov, je skupna igra. Naredite kartice tako, da ustvarite kvadratno mrežo 5 x 5. Za vsakega gosta natisnite eno kartico. Prosite jih, naj v kvadrate napišejo imena daril, ki jih mati lahko zasluži. Ob odprtju daril, gostje praskajo besede mreže, če mati odpre darilo, ki so ga napisali. Ko gost doseže popoln horizontalni, vertikalni ali diagonalni file, zasluži govorjenje "bingo".

Igra Baby Animals

Vsi vedo, da je mladiček mladiček. Vendar pa vsi ne vedo, da je mazila sin kobila z oslom. Preverite znanje živali o živalih tako, da navedete seznam staršev in jih prosite, naj poimenujejo otroka. Da bi olajšali igro, dajte seznam mladičkov z umešanimi imeni. Gost, ki doseže največ v treh minutah, zmaga.

Ime igre z sladkarije

Ime igre z sladkarijami uporablja običajne tipe sladkarij, ki se nanašajo na izraze, povezane z dojenčki. Dajte gostom nasvete na ime sladkarije in jih prosite, da v petih minutah povedo čim več stvari. Igralec z največ zadetki zmaga. Na primer, če je nasvet »poroka«, je sladkarija »dobro poročena«, če je konica »čebela«, je sladkarija »medeni kruh«.

Splošno znanje otroških pesmi

Ta igra testira poznavanje klasičnih otroških pesmi gostov. Na voljo je v dveh različicah. Prva izbira glasbene linije in pušča eno ali dve ključni besedi, tako da gost zaključi. Druga različica postavlja vprašanje za identifikacijo pesmi in igralec določi, kdo odgovarja na vprašanje in navede ime. Na primer, če je nasvet »Kaj se je zgodilo z mačko?«, Je pesem »vrgel palico na mačko«. V obeh različicah zmaga gost, ki ima največ zadetkov. Natisnite namige za goste in jim dajte pet minut, da se odzovejo čim bolj.